Натуральная продукция

Ваш успех и финансовое состояние зависит только от Вас!

У компанію «НОВЕ ЖИТТЯ» ми прийшли в 2013 році за рекомендацією мами. Вона тоді працювала у наших спонсорів адміністратором. Чесно кажучи, на той момент нас цікавив тільки якісний продукт доступний для всієї родини, а про бізнес не йшлося.

Якби мені сказали, що через 6 місяців ми станемо власниками Інформаційного Центру «НОВОГО ЖИТТЯ», навряд чи б ми в це повірили. Але спасибі велике, нашим спонсорам, Уманським Любов Миколаївні і Євгену Михайловичу, за те, що вони терпляче з турботою і мудрістю провели нас за початковими ступенями. Навчили і показали на власному прикладі, як можна змінити своє життя, почати жити краще, більше приділяти часу собі, своїй сім'ї, почати по справжньому, якісно відпочивати і подорожувати. Одним словом показали як стати багатими і незалежними людьми.

З того часу минуло 6 років. За це період: Ми отримали статус Подвійного Діамантового Директора «Поки що!». У нас утворився досить таки хороший бізнес, який повністю забезпечує наше життя, дає можливість відпочивати 2 рази в рік, в п'ятизіркових готелях. У нас є свій власний офіс в центрі міста. З'явилося дуже багато нових друзів, однодумців, партнерів по всій Україні. Багато з них в нашій команді, і теж створили свій бізнес, відкрили свої представництва.

Ми і наша команда дуже вдячні засновникам компанії Базарним Миколі Борисовичу і Любов Романівні за цей проект, який змінив наше життя і життя багатьох людей. Величезна подяка всій нашій спонсорської лінії, за допомогу і працю на благо нашого зростання.

Всем кто уже является партнером компании, желаем молниеносного роста, высоких статусов, и миллионных чеков. А всем кто впервые услышал об этой компании, говорим прямо – Действуйте, ибо потом будет поздно! Это шанс изменить статус Вашей жизни из обыденности, в супер круто!

Більш інформації про бізнес тут - https://new-life.club

*Все истории успеха являются индивидуальными отзывами наших партнеров. Успех вашего бизнеса с New Life зависит от вас.

Стать партнером

Зарегистрируйся сейчас
Регистрация